ROEL COFFEE

MIRE SE ERDHET

ALEHANDRO GROUP

 

KUSH JEMI NE

 Në të njëjtën filozofi dhe me dëshirën e synimin për të sjellë më pranë Shqipërisë ajkën e verërave botërore,u themelua në hyrje të mileniumit të ri, në vitin 2001...

LEXO ME SHUME

ALEHANDRO WINE SHOP  Në të njëjtën filozofi dhe me dëshirën e synimin për të sjellë më pranë Shqipërisë verërat më të mira me famë botërore, u themelua në hyrje të mileniumit të ri, në vitin 2001,

Alehandro Group me të njëjtin ritëm është shtrirë edhe rrjeti i dyqaneve "Alehandro Wine Shop" në Tiranë, Korcë, Vlorë dhe Shkodër, sëshpejti në të gjithë qytet e shqipërisë.

Evente dhe degustime

ALEHANDRO GROUP

 

Degustime

Këtu do të gjeni te gjitha video dhe fotot e eventeve dhe degustimeve të kompanisë lider në tregun  Shqiptar...

LEXO ME SHUME

DISA NGA PARTNERET TANE

<

 Copyright © 2021 | Cel:+355 69 20 97 447 | Email: info@alehandrogroup.al